НАЙЕФЕКТИВНІША МЕТОДИКА ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ. ЧОМУ МЕТОД ЦЕНТРУ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ОСВІТИ ОБРАЛИ ПОНАД 3000 ОСІБ В УКРАЇНІ?

Складові елементи вивчення польської мови в Центрі Європейської освіти схематично зображені на цій діаграмі


Наш метод ґрунтується на таких елементах:

 • 100% гнучкий графік занять
 • На курсах Центру європейської освіти навіть дуже зайнята людина може вивчити польську мову адже ми даємо тобі унікальну можливість самостійно планувати графік занять.
 • Також ти обираєш:
 • формат проведення занять: звичайний або інтенсивний
 • Форму проведення занять: стаціонарна або дистанційна
 • 100% гарантія - Центр європейської освіти надає письмову гарантію результату. При підписанні контракту на навчання Центр європейської освіти оформлює додаток до договору – письмову гарантію. Згідно із цим документом, якщо результат фінального тесту покаже, що ти не опанував матеріал курсу, ти зможеш безкоштовно повторити курс навчання. З нами ти можеш бути впевнений у результаті.
 • 100% подолання мовного бар’єру - навчання польській мові в Центрі європейської освіти спрямоване на розвиток комунікативних навичок. Це означає, що навіть на початкових рівнях наші слухачі розмовляють польською, а не лише читають та пишуть.

Мовні курси Центру Європейської Освіти - це:

 • Міні-групи: до 6 осіб в групі стаціонарній, до 4 осіб в дистанційній групі.
 • Навчальні матеріали: oригінальний підручник з диском. 
 • Cертифікат знання мови: визнається польськими ВНЗ державної і недержавної форми власності
 • Спілкування з native speaker: додатково 4 год мовних занять

Для того щоб дізнатися як швидко та ефективно ти можеш вивчити польську мову та пройти безкоштовний текст на визначення твого рівня знання мови у Центрі європейської освіти, будь ласка, заповніть анкету.

ПРОГРАМИ КУРСІВ

Найменування курсу

підготовка до тесту TOEFL

Загальна англійська

TOEFL STANDARD

Стандартний курс

від Intermediate до Upper-Intermediate

80 год астроном.

TOEFL INTENSIVE

Інтенсивний курс

від Intermediate до Upper-Intermediate

80 год астроном.

TOEFL INTENSIVE

Скорочений курс

Upper-Intermediate

50 год астроном.

IMMERSINO CLASSES

Мультимедійні заняття у групі не більше 6 осіб для початкового (А2) та середнього (В1-В2) рівня. На заняттях знайомишся з новими темами, маєш можливість реально практикуватись в розмовних темах, використовувати на практиці отриманні знання та вміння. Заняття проходять в зручний для тебе час.

Що будеш вивчати

Підтягуєш англійську та вивчаєш систему тесту.

Розтягнуто в часі.

Підтягуєм англійську та вивчаєш системи тесту.

Вчишся швидко.

В вчиш системи тесту.

Вчишся швидко.

Для кого

Курс для Тебе, якщо:

· хочеш комплексно підготуватися до складання тесту TOEFL;

· плануєш вступати до західного ВНЗ або бізнес-школи або емігрувати;

 • маєш достатньо часу до складання тестуTOEFL

Курс для Тебе, якщо:

· хочеш в стислі строки комплексно підготуватися до складання тесту TOEFL;

· плануєш вступати до західного ВНЗ або бізнес-школи або емігрувати;

· маєш обмаль часу до складання тесту TOEFL

Курс для Тебе, якщо:

· хочеш в стислі строки комплексно підготуватися до складання тесту TOEFL;

· плануєш вступати до західного ВНЗ або бізнес-школи або емігрувати;

 • Дата складання тобою тестуTOEFL вже швидко

Курс для Тебе, якщо:

· хочеш англійську знати, а не просто вивчати

Опис твого курсу

Повноцінний базовий курс підготовки до складання тесту TOEFL (В1-В2). Зміст курсу охоплює ефективну підготовку по 4 секціях тесту: Reading, Listening, Speaking, Writing.

Скорочений базовий курс підготовки до складання тесту TOEFL (В1-В2). Зміст курсу охоплює ефективну підготовку по 4 секціях тесту: Reading, Listening, Speaking, Writing.

Інтенсивний базовий курс з підготовки до складання тесту TOEFL (В2). Зміст курсу охоплює ефективну підготовку по 4 секціях тесту: Reading, Listening, Speaking, Writing.

По закінченню курсу слухачі отримують іменний сертифікат з інформацією про кількість прослуханих годин та датою закінчення курсу. Сертифікат підтвердить набуті знання та навички та стане вагомим доповненням до твого резюме.

Будеш займатись

4, 5 місяці (2 заняття в тиждень)

2 місяці (4 заняття в тиждень)

2 місяці (2 заняття в тиждень)

Кількість занять

52 по 1,5 год.

32 по 2,5 год.

16 занять по 3 год.

У вартість твого курсу входить:

Підручник + диск Longman Preparation Course for the TOEFL Test: iBT Book with CD-ROM with Answer Key

Підручник + диск

Форма проведення занять

Стаціонарна група (4-6 осіб)

On-line група (4-6 осіб)


ОНЛАЙН КУРСИ

Якщо ви зайнята людина і маєте обмаль часу для відвідування курсів, якщо в місці де проживаєте складно знайти кваліфікованого полоніста або просто в холодну пору року бажаєте вивчати польську мову в затишній атмосфері власного помешкання Онлайн курси саме для Тебе!!!

Програма онлайн кусів опрацьована викладачами з Польщі і орієнтована на слухачів, які в майбутньому планують вступати до вищих навчальних закладів у Польщі. 
Після закінчення курсу слухачі пишуть тест і отримують сертифікат знання мови (є обов`язковим документом при вступі у вищий навчальний заклад), який визнається ВНЗ Польщі.
 

РІВНІ ВОЛОДІННЯ ІНОЗЕМНОЮ МОВОЮ

Загальноєвропейські рівні володіння іноземною мовою

Слухач курсів після закінчення навчання на рівні: A1

 

розуміє і вміє формувати прості речення на розмовному рівні. Вміє представитись, описати себе та інші особи, вміє ставити питання, наприклад, що стосуються місця проживання, розміщення пошти, банку чи інших інституцій та об’єктів. Вміє відповідати на прості питання. Може порозумітись з іншими в простий спосіб за умови, якщо його співрозмовники говорять повільно і виразно. Рівня А1 не достатньо для навчання у ВНЗ Польщі.

Початковий рівень/елементарний (назва англійською) A 2

 

може зрозуміти окремі речення, часто вживані вирази пов’язані з повсякденним життям (напр. інформація про особисте, родинне життя, працю, друзів). Може порозумітись під час виконання простих, щоденних завдань (таких, що вимагають безпосереднього і простого обміну інформацією на знайому тему). Вміє, за допомогою простих речень, описати свій рівень освіти, своє безпосереднє оточення (сім’я, друзі, праця, хоббі), а також може порозумітись у темах, пов’язаних з безпосередніми потребами (транспорт, пошта, магазин і т. д.). Цього не завжди достатньо для доброго розуміння навчального процесу. Достатньо для вступу у деякі ВНЗ.

Слухач курсів після закінченя навчання на рівні В1:

B

розуміє основні аспекти розмови, за умови, якщо речення формулюються просто і стандартно, а розмова стосується відомих справ пов’язаних з працею, навчанням, проведенням вільного часу, і т.д. Зможе порозумітись і вийти з ситуацій, які матимуть місце під час подорожі в регіоні поширення іноземної мови. Вміє спілкуватись у простій, зрозумілій формі на теми щоденного життя, зацікавлень, суспільного життя. Вміє описати події – загальні та з особистого життя, виразити надії, наміри, представити обґрунтування, пояснення свої проекти, думки, наміри, погляди. Цього рівня достатньо для доброго розуміння навчального процесу. Більшість ВНЗ Польщі вимагають при вступі саме цей рівень знання мови.

Середній рівень/середній вищий В2

 

розуміє основні аспекти конкретних описів, абстракцій представлених в складних текстах. Розуміє, вільно почувається під час дискусії, що стосується професійної, наукової діяльності. Може спілкуватись вільно та спонтанічно з носієм мови так, що у спілкуванні жодна зі сторін не матиме складностей. Висловлюється на багато тем у зрозумілій формі з описом деталей, вміє висловити своє бачення проблеми. Аналізуючи, вміє висловити позитивні, негативні аспекти мовлення.

Слухач курсів після закінченя навчання на рівні: С1

C

може зрозуміти широке коло довгих і складних текстів, зрозуміти приховані в них підтексти. Може спілкуватись спонтанічно (без підготовки) і швидко, не задумуючись над вибором слів. Вміє ефективно використовувати мову в суспільному житті, на роботі або у навчанні. Вміє будувати тексти складні, зрозумілі з очевидною структурою. Вільно почувається під час дискусії, зрозуміло та правильно виражати свої думки.

Рівень вищий/досконалий: С2

С

може зрозуміти без особливих зусиль практично все, що чує або читає. Вміє відтворювати факти, аргументи з різних джерел –письмових і усних, переказуючи їх граматично та стилістично правильно. Вміє спілкуватись спонтанічно, правильно будуючи речення, та зрозуміло виражаючи зміст думки у обговоренні складних тем.