Стиль D: суперницький, агресивний, рішучий і орієнтований на успіх, воліє швидкий рух, ризик і досягнення негайного результату. Йому подобається нести відповідальність, контролювати ситуацію і тримати владу в своїх руках. Також подобаються зміни і складні завдання. Може бути неввічливим, владним і навіть грубим. Не дуже хороший слухач. Здатний приймати раптові рішення.


Стиль I: Балакучий, товариський, оптимістичний, життєлюбний, орієнтований на людей, непередбачуваний, енергійний, повний ентузіазму. При взаємодії з людьми прагне бути позитивним і доброзичливим. Неуважний до деталей, говіркий і емоційний. Обіцяє більше, ніж здатний виконати, оскільки оптимізм і популярність для нього головне.


Стиль S: Спокійний, терплячий, скромний і неквапливий, завжди готовий допомогти, лояльний, хороший учасник команди, уважний слухач, наполегливий, надійний і урівноважений. Йому необхідна стабільність і безпека, і тому при різких змінах потрібує допомога. Повільний, нерішучий, впертий.


Стиль С: Точний, послідовний, діловий, обережний, аналітик. Концентрується на завданні, виконує роботу дуже якісно. Занадто зосереджений на деталях, прискіпливий, повільний, часто випускає з уваги загальну картину. Критичний, віддалений від людей, песимістичний, холодний.