Система виявлення можливостей "DISCover" - це унікальна в Україні система, яка дозволяє швидко і якісно розгледіти в собі і в іншій людині потенціал, можливості та ті цінності, які є рушійною силою для цієї людини.

Замов інформаційно-сервісний пакет для абітурієнта і отримай 50-ти сторінковий опис твоєї особистості по системі DISCover student.


Головна проблема криється в тому, що всі люди різні, і відповідно, потрібно використовувати індивідуальний підхід до кожної людини. Очевидно що, для цього потрібен інструмент, який би швидко і надійно виявляв і описував відмінності між різними людьми, а також давав розуміння того, як «знайти ключик» до тої чи іншої людини, будь-то підлеглий, член команди, бізнес-партнер,покупець або студент .

Саме такий підхід сповідує профільна система “DiSCover”, використовувана провідними міжнародними компаніями більш ніж в 40 країнах світу. Перевага цього інструменту - просте і доступне дослідження особистості, виявлення відмінностей між різними людьми, яке дозволяє швидко адаптувати системні інструменти менеджменту, управління персоналу і процесу продажу під потреби людей у конкретних ситуаціях.

Ми не намагаємося змінити іншу людину у відповідності з нашими уявленнями «як має бути», а приймаємо відповідальність за успіх комунікації на себе і адаптуємо свою поведінку (наприклад, спосіб постановки задачі, контролю результатів, аргументацію в ході переговорів) відповідно до потреб нашого співрозмовника. Саме на такому взаєморозумінні будується навчальний процес і період адаптації студентів у ВНЗ, а також їх спосіб спілкування і поведінки з колегами і викладачами.

Ключовим є те, що, насамперед, система "DISCover" дає можливість зрозуміти себе , чітко визначити свої сильні сторони, окреслити свої інтереси і визначити свій професійний шлях, зробивши правильний вибір.

Відкрий своє майбутнє – вибери навчальний заклад

Проблема вибору майбутнього навчального закладу є досить поширеною. Майже триста тисяч цього річних випускники шкіл (більше 75%) не знають або не впевнені, що хочуть робити в своєму житті. Навіть деякі з тих, хто зараз кажуть, що вони знають ким вони хочуть бути, змінюють свої погляди в контакті з реальністю. Тільки 20% молодих людей вибирають університети від яких залишаються задоволені. Як можна допомогти молоді в такій ситуації? Система виявлення можливостей "DISCover" допоможе Вам прийняти одне з найважливіших рішень в житті: вибір майбутньої професії.

Перший крок: пізнання себе 
Респондент заповнює опитувальник. Потім система визначає профіль поведінки людини: визначає бажану поведінку, способи функціонування в групі, спілкування з іншими, а також шляхи рішення проблем чи конфліктів. Це перший крок дозволяє людині дізнатися більше про себе і зрозуміти інших, в контексті відносин з навколишнім середовищем.

Дослідження типу поведінки,проводиться на основі моделі DISC, яка розрізняє окремі профілі поведінки на підставі існуючого світогляду і установок людини. Система використовує звіт Discover, який є унікальним інструментом, що дозволяє статистично описати спосіб поведінки людини в залежності від середовища перебування. Таким чином майбутній студент отримує детальну і легку для сприйняття характеристику своїх можливостей і стилів поведінки. Знаючи профіль Вашої особистості переходимо до наступного етапу.

Другий крок: вибір професії (кар`єри) 
На другому етапі,серед широкої гамми професій, система дозволяє підібрати саме ті, які підходять до профілю Вашої поведінки, а також відповідають вашим інтересам і прагненням. 
База професій була створена досвідченими європейськими експертами в галузі HR.Користувач отримує спектр професій який відповідає йому найкраще. Достосування кожної посади чи виду професії до профілю особистості відчутно збільшує успіх кар'єрного росту, що дає молодій людині задоволення і перспективу розвитку у бажаній сфері діяльності.

А що саме головне, система DISCover дозволяє вибрати відповідний для Вас навчальний заклад.