Варшава – сучасна столиця старовинної Польщі

Навчатися у Польщі прагнуть студенти з усього світу. Вища освіта в Польщі доступна кожному, хто прагне отримати європейський диплом. Проте Польща славиться не лише великою кількістю престижних університетів, а й своїми містами, які не залишать байдужим жодного туриста.
Навчання в Польщі відкриває хороші можливості для відпочинку та туризму. Сьогодні ми розповімо тобі про столицю цієї чудової країни – Варшаву.




Це прекрасне велике місто, розташоване на березі річки Вісли, з легкодоступними пам`ятками архітектури, які варто побачити та відвідати. Його величний дух відчувається в ретельній післявоєнній реконструкції історичних пам’яток, що змушує мандрівників повертатися у Варшаву знову і знову.

ВИЗНАЧНІ МІСЦЯ


Найголовнішим туристичним центром Варшави є Старе місто. До його складу входять Ринкова площа з вузькими вуличками, Замкова площа з Королівським замком, а також барбакан, сади і різноманітні кав’ярні та магазинчики.



З перших століть існування Варшави і до останніх років правління короля Сигізмунд IIІ уся велич та краса сучасної столиці Польщі була сконцентрована в Старому місті.
Найвідоміша площа Варшави була знищена під час Другої світової війни в 1944 році і відбудована в 1949 – 1958 роках. Вона має форму неправильного чотирикутника, до якого примикає фасад Королівського палацу.

КЛІМАТ І ПОГОДА


Червень, липень та серпень є найтеплішими місяцями у Варшаві. Тим не менше, з квітня до початку жовтня вам може трапитися чимало теплих днів. Варшаві притаманні морозні зими, проте температура повітря не опускається нижче 20 градусів за Цельсієм.


ШОПІНГ


У Варшаві чудові можливості для шопінгу. Магазинчики із сувенірами та антикваріатом розташовані в Старому місті Варшави. PolArt – один з тих варіантів, який підходить для туристів, зацікавлених польським народним мистецтвом та традиціями.

Відвідайте також сучасні торгові центри, наприклад, Золоті Тераси – торговий центр, що розташований неподалік залізничного вокзалу Варшава-Центральна.

ТРАНСПОРТ


У Варшаві розвинена система наземного транспорту. Пасажирів обслуговують автобуси, тролейбуси та трамваї, частина з яких стане у пригоді туристам, що бажають ознайомитися з визначними місцями Варшави.



Також у Польщі розвинений і залізничний транспорт. Потяги об’єднують усю країну та з’єднують міста з деякими європейськими центрами.

Якщо ви надаєте перевагу польотам, скористайтеся Варшавським аеропортом імені Фредеріка Шопена. Більшість міжнародних рейсів проходить саме тут.

НІЧНЕ ЖИТТЯ


Варшава – чудове місто для веселощів. Кафе, бари і клуби, розташовані недалеко від Старого міста, приваблюють сучасну молодь як удень, так і вночі.


Це Варшава, друзі, і вона відкрита для кожного.


Повернення до списку