Гаррі Поттер відпочиває

Учасники відпочинку мають шанс перенестись в магічний світ, повний нових пригод, цікавих людей і незвичних завдань. Велич і таємничість замку, розташованого в мальовничих польських горах, створює незабутню атмосферу і настрій.
Завдяки оригінальному відпочинку, учасники мають унікальну можливість зануритись в світ магії, середньовіччя.

Програма для дітей у віці 10-18 років.
Терміни: 30.06-12.07, 14.07-26.07

Учасник отримує:

  • Медичну страховку
  • Стартовий пакет польського мобільного оператора
  • Транспорт Львів/Польща/Львів
  • Проживання в готельному комплексі замку. Кімнати 2-5 особові: ліжко, столик, крісла, шафа. В кімнатах є санвуз.
  • 3-х разове харчування: сніданок, обід (2 страви+ десерт), вечеря. Подаються напої (холодні або теплі).
  • Візити в басейн
  • Верхова їзда
  • В подарунок учасник отримує: мантію, шиту на замовлення, футболку з кольоровим друком, герб Дому школи Чарівників, сертифікат про закінчення Школи Чарівників.

Вартість: 650 євро (100 євро при реєстрації, решта суми платиться при виїзді групи)
Додаткова інформація: один з опікунів групи має посвідчення міжнародної організації про статус спеціаліста по наданню невідкладної медичної допомоги. Організатор відповідає за опіку над дітьми: 2 опікуни на 20 дітей. З дітьми працюють професіонали педагоги, які мають досвід роботи в навчальних закладах у сфері музики та хореографії.
Поблизу замку є споживчий магазин куди діти можуть ходити в супроводі опікуна (можна придбати солодощі, фрукти, напої).

Програма:

Інавгурація літнього семестру Школи Чарівників починається з урочистої вечері, під час якої учасники отримують мантії. Після вечері відбувається презентація професорського колективу та посвята в мешканців дому. З цього моменту учасники є учнями школи та майбутніми чарівниками. 
Заняття поділені на блоки: наука про рослини, магіографія (каліграфія, наука писання пером), шифрологія (наука кодування і декодування повідомлень за допомогою шифрів), перша допомога (базові навички надання першої допомоги), стрільба з лука, вироблення кольчуги. 
Спорт: quidditch Q (гра «Чародіїв», засади гри походять з пригод Гаррі Поттера), magicdance (наука танців в різних стилях), басейн, верхова їзда, фехтування (з безпечними мечами); 
релаксаційний відпочинок: магічна mandala (інтеграційно-релаксаційні заняття), шахмати, забави Чародіїв (гра стратегічна де треба приймати рішення).
Загальний відпочинок: екскурсії по замку (історія та легенди), гра «Пошук філософського каменя», гра «Турнір лучників», гра «Нічні відвідини замку», турнір «Магічних вмінь», перегляд фільмів.Повернення до списку