Центр Європейської Освіти – організація, заснована в Україні у 2006 році, яка здійснює свою діяльність у сфері освітнього консалтингу та представляє собою мережу представництв в Україні та Польщі. Офіційний представник найавторитетніших ВУЗів Польщі та Великобританії. Має повноваження проводити вступні кампанії та консультації щодо навчання в Європі - Польщі, Великобританії, Італії і працює з найбільшими академічними центрами цих держав. Пропонує для абітурієнтів найбільшу базу ВНЗ - понад 100 університетів Польщі державної та недержавної форми власності (Перегляд галереї)

Центральний офіс Центру Європейської Освіти знаходиться у Варшаві. Завдяки добре налагодженій співпраці між польським офісом та своїми представництвами в Україні всі питання вирішуються професійно і оперативно.

Наші послуги:

  • консалтингові послуги в сфері вищої освіти за кордоном
  • курси іноземних мов в Україні
  • курси іноземних мов у Європі
  • організація та проведення Освітніх Турів в Польщу
Абітурієнти та їх батьки, які скористалися нашими послугами, вже переконалися, що вища освіта європейського рівня, насправді, є цілком доступною для української молоді. Але самому обрати навчальний заклад за кордоном, який буде відповідати усім вимогам конкретної особистості – складно. Щоб навчання за кордоном було комфортним та успішним, необхідно сприяння професійних освітніх консультантів. Консультанти Центру європейської Освіти допоможуть Вам стати студентом саме в тому вищому навчальному закладі, який відповідає усім Вашим вимогам та можливостям.

Ми забезпечуємо повний супровід абітурієнта:

  • допомога в обранні ВУЗу та спеціальності
  • підготовка до вступних іспитів
  • оформлення всіх необхідних документів та їх переклад
  • сприяння в отриманні візи
  • супровід майбутнього студента в навчальний заклад
  • Супровід студента під час навчання у Польщі
Профорієнтаційна консультація входить до інформаційно-сервісного пакету для абітурієнта, який надається після підписання юридичного договору про надання послуг.

Наші головні переваги співпраці

При виборі навчального закладу ми пропонуємо не просто рекламні проспекти, а реальні фотографії гуртожитків, навчальних аудиторій, спортивних залів, їдалень – щоб Ви отримали повне уявлення про те, де доведеться жити і вчитися. Крім того, ми пропонуємо «Освітні Тури» в Польщу для того, щоб майбутні абітурієнти та їхні батьки могли особисто ознайомитись з системою вищої освіти в Польщі. 
Надаємо комплексну підготовку до вступу у вищі навчальні заклади Польщі та Великобританії на рівні бакалавр, магістр, аспірантура, МВА.

Забезпечуємо переведення з українського ВНЗ: студенти І і ІІ курсів, що навчаються в українських вищих навчальних закладах, можуть перевестись на такий самий факультет (спеціальність може не співпадати) на наступний курс у польський вищий навчальний заклад.
Організовуємо курси іноземних мов в Україні. Інтенсивні курси польської мови у Польщі. Мовні курси з англійської мови: Англія, Мальта. Відпочинково-мовні табори для молоді (для школярів та студентів) під час канікул, свят у Англії, Іспанії, Польщі. 
А головне – залишатимемося вашим надійним провідником та помічником до самого закінчення навчального закладу.

Правильний вибір навчального закладу - це основа успіху у навчанні за кордоном та успішного працевлаштування в майбутньому. Серед роботодавців в Україні також великою популярністю користуються громадяни, що отримали вищу освіту за кордоном. Ми порадимо вам як обрати спеціальність, яка відповідатиме вашим мріям та талантам, а також, що дуже важливо, попиту на фахівців на європейському ринку праці.

Центр європейської освіти - це ваша можливість отримати доступну освіту за кордоном, яка відкриє перед вами великі перспективи для самореалізації у будь-якій країні світу.

Розпочавши свою діяльність у 2006 році ми продовжуємо бути однією з найбільш інноваційних компаній у сфері освітнього консалтингу в Україні. 
Я та мої колеги працюємо над тим щоб наші послуги були більш зручними та вигідними для Вас.
Ми допомагаємо нашим клієнтам з широкої пропозиції обрати саме ту послугу та університет які в якнайбільшій мірі відповідають прагненням клієнта.


Голова Правління 
Центру європейської освіти
Леся Матушевска